Nestea’nin “Serinlik İddiası” temalı video içerik projesi

Son zamanlarda video içerik projeleri oldukça öne çıkıyor. Fenomenler ile meydana getirilen anlaşmalar haricinde bir de video prodüksiyon içeren geniş çaplı kampanyalar çıkmaya başladı. Video içerikler artık oldukça daha çok ilgi görmüş olduğu için yaratıcı işler de artmaya başladı.

Nestea, “Serinlik İddiası” adını verdiği yeni kampanyası ile yaz aylarına oldukça keyifli bir açıdan giriş yapmış. Televizyondan tanıdığımız Şahin Irmak ve Ayça Erturan’ın iddialaşması tavla oynarken başlıyor ve oldukça geniş bir kesime yayılıyor.

Youtube kanalı ve öteki toplumsal mecralar oldukça etkili şekilde kullanılınca da milyonlarca izlenme oldukça kısa sürede alınıyor.

Öykü şöyleki başlıyor:

Keyifli ve samimi bir iş olduğundan de YouTube’da derhal karşılık bulmuş ve ilk iddianın videosu 1.5 milyondan fazla izlenmiş. Videoların sıkmayacak şekilde paylaşılması ve yeni iddialar için toplumsal medya kanallarından gelen önerilerin değerlendirilmesi de her açıdan kampanyanın oldukça etkileşimli geçtiğini gösteriyor.

Dekatlon Buzz‘un ajanslığını üstlendiği işin sosyla medyasına Format C’nin, medya planlamasına ise Mindshare’ın baktığını belirteleim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir